مضرات و عوارض عرق انیسون

تاریخ مقاله: 1396/11/28

مضرات و عوارض عرق انیسون

مضرات انیسون

انیسون گیاهی بسیار بی خطر است و به طور معمول در بسیاری از غذاهای آماده به عنوان چاشنی و طعم دهنده یافت می شود. مصرف خوراکی آن معمولا بی خطر است ولی اطلاعات کافی در مورد حداکثر دوز بی خطر خوراکی وجود ندارد.

عوارض انیسون

بارداری و شیردهی : انیسون برای خانم های باردار و شیرده بسیار مناسب است، و  می تواند به عنوان بخشی از رژیم غذایی معمول آنها استفاده شود.

کودکان : انیسون برای کودکان هم بی خطر است و در مقادیری که معمولا در غذاها مصرف می شود، کاملا بی عارضه می باشد. ایمن است که در کودکان به پوست سر در ترکیب با سایر گیاهان، در کوتاه مدت استفاده شود.

آلرژی به انیسون : انیسون ممکن است در برخی از افراد که به گیاهان شبیه به انیسون حساسیت دارند، سبب واکنش های آلرژیک شود. گیاهانی که شبیه به انیسون هستند عبارتند از مارچوبه ، زیره سیاه ، کرفس ، گشنیز ، زیره سبز ، کرفس و رازیانه.

بیماران حساس به هورمون ، مانند سرطان پستان، سرطان رحم، سرطان تخمدان، اندومتریوز یا فیبروئید رحم ، انیسون ممکن است مانند استروژن عمل کند. اگر شرایط بالا را دارید که با قرار گرفتن در معرض استروژن ممکن است بدتر شود، از انیسون استفاده نکنید.

 

گلاب ناب کاشان وبهترین عرقیات حقیقت دادجو به عنوان سوغات شهرکاشان به صورت عمده وجزئی با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب دربسته بندیهای مناسب قابل عرضه به سراسرکشورمیباشد

دفتر فروش گلاب و عرقیات گیاهی حقیقت دادجو  6-02177973005

ایمیل: info@haghighatdadjoo.com

تلفن: 77973005 -021