تاثیر عرق باباآدم بر لاغری - مو و سایر بیماریها

تاریخ مقاله: 1396/12/4

تاثیر عرق باباآدم بر لاغری - مو و سایر بیماریها

بابا ادم و لاغری

گیاه بابا ادم و لاغری رابطه ای مستقیم دارند. گیاه بابا آدم علاوه بر اینکه با تجزیه کلسترول و چربی خون موجبات گردش بهتر خون را در عروق فراهم می کند اگر قبل از صرف غذا مصرف شود به علت اینکه یاعث کاهش اشتها و کاهش میل به خوردن شیرینی جات می شود در نتیجه به کم خوری و کاهش مصرف کالری توسط شما کمک می کند. به همین دلیل استفاده از خواص گیاه بابا آدم برای لاغری راهی موثر است.

منتها توجه داشته باشید که صرفا با خوردن مواد غذایی نمی توانید به هدف لاغری برسید مگر اینکه به همراه مصرف مواد غذایی مفید به صورت منظم ورزش کنید یا اینکه حداقل روزانه ۳۰ دقیقه پیاده روی کنید. خواص عرق باباآدم برای لاغری نیز مانند دمنوش یا جوشانده گیاه بابا آدم است. به منظور بهره گیری از خواص عرق باباآدم برای لاغری می بایست نصف استکان تا یک استکان از آن را نیم ساعت قبل از هر وعده غذایی میل کنید.
خواص گیاه بابا آدم برای مو

خواص گیاه بابا آدم برای مو باعث افزایش سرعت رشد مو و رویش مجدد موها و جلوگیری از ریزش مو می شود. به منظور استفاده از خواص گیاه بابا آدم برای مو مقدار مساوی از سبوس، شلتوک، گیاه بابا آدم، علف لیمو، رزماری، حنا و گیاه دم اسبی را پودر کرده و 2 عدد تخم مرغ به آن اضافه کنید و خوب آنها را با یکدیگر مخلوط نمایید. سپس این ترکیب را به موها مالیده و بگذارید شب تا صبح بماند.

خواص روغن بابا آدم برای مو نیز مثل گیاه بابا آدم است. به منظور استفاده از خواص روغن بابا آدم برای مو مقداری از آن را به موها و پوست سر خود بمالید و به مدت ۱۰ دقیقه پوست سر را ماساژ دهید و سپس اجازه دهید برای ۲ ساعت بماند. سپس با یک شامپوی ملایم موها را بشویید.
خواص گیاه بابا آدم در درمان بیماریها

گیاه بابا آدم تصفیه کننده خون از سموم است و به درمان دفع پروتئین آلبومین از ادرار کمک می کند و باعث دفع سنگ کلیه می شود.

مصرف روزانه ۳ استکان دمنوش گیاه بابا آدم به کاهش سریع قند خون بالا و درمان دیابت کمک می کند.

مصرف منظم دمنوش گیاه بابا آدم به درمان رماتیسم و نقرس کمک می کند.

برای درمان غلظت خون که باعث ایجاد جوش و آکنه روی پوست صورت می شود هر ۶ ساعت یک استکان دمنوش ریشه یا گیاه بابا آدم میل کنید.

همچنین به منظور درمان آکنه روزی چند بار پوست را با جوشانده بابا آدم ماساژ دهید.

از خواص عرق بابا آدم این است که به رفع مشکلات پوستی کمک می کند. به منظور رفع خارش و لک پوست و درمان زونا روزانه ۳ بار و هر بار یک استکان با شکم خالی، عرق بابا آدم بنوشید.

گیاه بابا آدم در درمان مشکلات پوستی نظیر کهیر، پسوریازیس، دمل، اگزما و کورک کاربرد دارد. همچنین بابا آدم لایه بردار و شاداب کننده پوست است و باعث افزایش سرعت ترمیم پوست می شود. برای این منظور علاوه بر مصرف روزانه دمنوش، جوشانده یا عرق بابا ادم می توانید این موارد را روی پوست خود بمالید و ماساژ دهید.

در صورتی که گلبولهای سفید خونتان بیش از حد زیاد است مصرف دمنوش یا جوشانده گیاه بابا ادم به کاهش آن کمک می کند.

خواص عرق بابا آدم نیز مانند گیاه بابا آدم عبارت است از لاغر کننده، کاهنده قند خون، درمان آکنه، درمان کننده سرخک و تب ناشی از مخملک، رفع مسمومیت خون، درمان سرطان روده و دفع کننده سموم از کبد. مقدار مصرف عرق بابا ادم یک استکان قبل از هر وعده غذایی است.

همچنین نوشیدن عرق بابا ادم به تقویت لثه و رفع درد دندان و تقویت قفسه سینه کمک می کند و مالیدن جوشانده برگ آن به زخم ها در ترکیب با نسبت مساوی از روغن زیتون باعث ترمیم زخم ها می شود.

مصرف خوراکی گیاه بابا آدم در قالب دمنوش، جوشانده یا عرق به درمان پنومونی یا ذات الریه و سرماخوردگی کمک می کند.

همچنین در صورت استعمال موضعی به رفع درد سیاتیک و درد کمر کمک می کند.

گلاب ناب کاشان وبهترین عرقیات حقیقت دادجو به عنوان سوغات شهرکاشان به صورت عمده وجزئی با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب دربسته بندیهای مناسب قابل عرضه به سراسرکشورمیباشد

دفتر فروش گلاب و عرقیات گیاهی حقیقت دادجو  6-02177973005

ایمیل: info@haghighatdadjoo.com

تلفن: 77973005 -021